Lush webshop > Tuotetiedot | Kirjaudu sisään

 

AQUA MIRABILIS

“Upea, tuoksuva, kuoriva ja kosteuttava pala. Kuin nainen - se pystyy tekemään kolme asiaa samalla kertaa.” – Delia, West Sussex.

Oletko koskaan tullut ajatelleeksi mitä Kylie Minogue käyttää pitääkseen ihonsa pehmeänä?
Tunne olosi yhtä ihanaksi kuin "Kylli-täti" ja nauti Aqua Mirabiliksen tarjoamasta tehohoidosta sekä ihanasta tuoksusta!

Käytä palaa kylvyssä tai suihkussa kuorintaan, tehosta vaikutusta hieromalla iholle levitettyä öljyä käsin. Aqua Mirabilis on kuin ihme ihollesi!

Arvostele tämä tuote Arvostele tämä tuote

AQUA MIRABILIS

Sisältää: kaakaovoi (Theobroma cacao), mantelivoi (Prunus dulcis), laureth 4, jauhetut mantelinkuoret (Prunus dulcis), santelipuuöljy (Santalum austro ja Santalum spicatum),), ruusu absolute (Rosa damascena), hajuste (parfum).
vegaaninen


 AQUA MIRABILIS

Hinta: 10.65 €
Tuotekoodi: L2166
Pakkaus: 95 g
Varastossa: Kyllä

 

Asiakkaiden kommentteja tästä tuotteesta:


emilia
 
ihana! kuorii ja kosteuttaa, ei kuori liikaa mutta tekee ihon pehmeäksi! riittää pidemmäksi ajaksi kuin oletin. tuoksuu kukilta ja kaurakekseiltä. tulen ostamaan uudestaan!:)
 
Sonja
 
Aivan järjettömän ihana vartalovoi - kuorii ihon sileäksi jättämättä kuitenkaan rasvaista kerrosta ja tuoksuu niiiin hyvältä!
 
Luna
 
Rakastan tätä! Pala kuorii ihanasti, tuoksuu niiiiin hyvälle ja jättää ihon pehmeäksi ja kosteutetuksi. Täydellistä hemmotelua;)
 

Arvostele tämä tuote Arvostele tämä tuote


LUSH, Kauppakeskus Iso Omena, Piispansilta 11, 02230 Espoo, Finland
puh. 040 574 3998, sähköpostiosoite info@lush.fi
Viimeksi päivitetty 2012-02-04 11:59:27  

design onsaweb