Ihastuttavan poven salaisuus on tämä kiinteyttävä kukkaisvoide. Hiero kevyesti koko dekolteelle ja kaulaan. Varustuksestasi riippuen saatat tarvita kaksi purkkia! Jos ajatuskin vaatteista kuoriutumisesta kauhistuttaa, olitpa sitten rannalla tai omalla takapihalla, tämä uutuustuotteemme voi auttaa! Lovely Jubblies on Lushin uusi rintavoide, joka kiinteyttää ja hoitaa rintojen ja dekolteen herkkää ihoa.
Lovely Jubblies sisältää mesiangervohauduketta ja tiikerililjan terälehteä, jotka napakoittavat ihokudoksia, sekä pehmentävää mehiläisvahaa, kaakaovoita ja luomuöljyjä kuten iltahelokkia, mantelia ja avokadoa. Manteliöljy tekee iholle erityisen hyvää, koska se on täynnä ravintoaineita sekä hoitavaa A- ja E-vitamiinia, jotka suojaavat ja rauhoittavat ihoa. Voiteen tuoksu on kukkainen: se sisältää sensuellia jasmiinia ja ylang ylangia. Ne tunnetaan myös lemmenrohtoina: muista se, jos innostut laittamaan voidetta ylenpalttisesti! Ihana ruusu-uute tekee tuoksusta herkän naisellisen. Hiero voidetta poven alueelle pyörein, ylöspäin suuntautuvin liikkein. Arvostele tämä tuote
Sisältää: mesiangervouute (Spiraea ulmaria), tuore ruusu-uute (Rosa damascena), kylmäpuristettu luomumanteliöljy (Prunus dulcis), kaakaovoi (Theobroma cacao), kylmäpuristettu luomujojobaöljy (Simmondsia chinensis), steariinihappo (stearic acid), glyseroli (glycerine), kylmäpuristettu luomuiltahelokkiöljy (Oenothera biennis), kylmäpuristettu luomuavokadoöljy (Persea gratissima), appelsiininkukkahunaja (Citrus aurantium dulcis), triethanolamine, sitruunaruohoöljy (Cymbopogon citratus), ylang ylang -öljy (Cananga odorata), jasmiini absolute (Jasminum grandiflorum), tiikerililjan terälehdet (Lilium tigrinum), mehiläisvaha (Cera alba), cetearyl alcohol, *citral, *geraniol, benzyl salicylate, benzyl alcohol, *limonene, *linalool, hajuste (parfum).
* esiintyy luonnostaan eteerisissä öljyissä
| | 
Hinta: 27.95 € Tuotekoodi: L3077 Varastossa: Kyllä
|